Najnovije

SL ISTOK: Delegirana sl.lica Bojan Mitrović u Pukovcu

Моравац Орион – ОФК Синђелић

Субота, 17.03.2018 15:00 – Мрштане
Делегат – Сп. радник:
Главни судија: МИТРОВИЋ Марко
Први помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Душан
Други помоћни судија: ПEХЧЕВСКИ Антоније
Четврти судија: ЦВЕТКОВИЋ Јелена
Делегат – Посматрач: НЕДЕЉКОВИЋ Владимир
Посматрач:

Тимок – Ртањ

Субота, 17.03.2018 15:00 – Зајечар
Делегат – Сп. радник: ИЛИЋ Томислав
Главни судија: ВУКАДИНОВИЋ Александар
Први помоћни судија: АНТИЋ Никола
Други помоћни судија: ХРИСТОВ Предраг
Четврти судија: БАБИЋ Никола
Делегат – Посматрач:
Посматрач: СИМИЋ Драган

Раднички (С) – Озрен

Субота, 17.03.2018 15:00 – Свилајнац
Делегат – Сп. радник:
Главни судија: ТРАЈКОВИЋ Милош
Први помоћни судија: ГЛУШАЦ Милан
Други помоћни судија: ЂОРЂЕВИЋ Александар
Четврти судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Миленко
Делегат – Посматрач: ВЕЉКОВИЋ Драган
Посматрач:

Јединство (Б) – Цар Константин

Субота, 17.03.2018 15:00 – Бошњаце
Делегат – Сп. радник:
Главни судија: МИТРОВИЋ Немања
Први помоћни судија: МИЛЕНКОВИЋ Милош
Други помоћни судија: СТАНКОВИЋ Ненад
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Јован
Делегат – Посматрач: МИЛОСАВЉЕВИЋ Горан
Посматрач:

Пуковац – Трајал

Недеља, 18.03.2018 15:00 – Пуковац
Делегат – Сп. радник: СТАМЕНКОВИЋ Властимир
Главни судија: МИТРОВИЋ Бојан
Први помоћни судија: НИКОЛИЋ Оливер
Други помоћни судија: БОЖОВИЋ Бошко
Четврти судија: ЋИРИЋ Стефан
Делегат – Посматрач:
Посматрач: ПАУНОВИЋ Игор

Будућност – Трстеник ППТ

Недеља, 18.03.2018 15:00 – Поповац
Делегат – Сп. радник: СТАМЕНКОВИЋ Далибор
Главни судија: ФИЛИПОВИЋ Стефан
Први помоћни судија: БЛАГОЈЕВИЋ Иван
Други помоћни судија: ТОДОРОВИЋ Немања
Четврти судија: ЈОВИЋ Братислав
Делегат – Посматрач:
Посматрач: РАДОВИЋ Драган

Табане 1970 – Јединство (П)

Недеља, 18.03.2018 15:00 – Јагодина
Делегат – Сп. радник: МИРКОВИЋ Витомир
Главни судија: РАЈКОВИЋ Игор
Први помоћни судија: МИЛИЋЕВИЋ Срђан
Други помоћни судија: СТАНОЈЕВИЋ Момир
Четврти судија: НЕДЕЉКОВИЋ Милош
Делегат – Посматрач:
Посматрач: ПОЉАКОВИЋ Драган

Дунав – Радан

Среда, 21.03.2018 15:00 – Прахово
Делегат – Сп. радник:
Главни судија: ЈОВИЋ Братислав
Први помоћни судија: РАНЂЕЛОВИЋ Александар
Други помоћни судија: ТАРБУК Бошко
Четврти судија: СТОЈАНОВИЋ Саша
Делегат – Посматрач: ЂУРОВИЋ Зоран
Посматрач:

Leave a Reply